Головна Підвищення кваліфікації
17 | 08 | 2017
Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації PDF Друк
Неділя, 17 квітня 2011, 19:24

Кафедри Видавничо-поліграфічного інституту проводять курси підвищення кваліфікації для викладачів інших навчальних закладів, для керівників, менеджерів та інших робітників поліграфічних підприємств, а також для тих, хто має намір отримати знання видавничо-поліграфічної галузі.

Деякий перелік програм за якими ведуться курси підвищення кваліфікації:
  • спеціальності «Технологія друкованих видань»:
Програма № 1
Програма № 2
  • спеціальності «Інженерна механіка»
Програма № 1
  • спеціальності «Менеджмент організацій»

Програма «Маркетинг»
Програма «Менеджмент управління»
Програма «Планування діяльності підприємства»

Тривалість навчання за обраним напрямком та курсами з багатомодульною структурою планування згідно з встановленими державними нормативами що передбачають від 72 навчальних годин. Коротші терміни погоджуються з замовником.
По закінченню курсу слухачам видаються державні посвідчення встановленого взірця (свідоцтва про підвищення кваліфікації).
Конкретні програми з визначеним терміном навчання складатимуться з урахуванням побажань замовників.