Головна ВПК «Політехніка»
14 | 12 | 2017
Видавничо-поліграфічний комплекс «Політехніка» PDF Друк
Неділя, 28 березня 2010, 23:05

Видавничо-поліграфічний комплекс «Політехніка» (далі ВПК) зареєстрований Державним комітетом інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України і внесений до державного реєстру суб’єктів видавничої справи, видавців, виробників і розповсюджувачів видавничої продукції (серія ДК № 1665 від 28.01.2004р.). Очолює ВПК з вересня 2004 року доктор технічних наук, професор Киричок Петро Олексійович.

Вам потрібно виготовити різноманітну поліграфічну продукцію? Ви думаєте: «Де я можу це зробити якісно та швидко?». Не замислюйтесь – прямуйте до нас! «Політехніка» – це рідне, своє. Наші двері гостинно розчинені – ми завжди працюємо для Вас!

Для надання Вам повного комплексу видавничо-поліграфічних послуг у ВПК працюють:

1. Редакційно-видавничий відділ

2. Навчально-поліграфічна лабораторія

3. Відділ маркетингу та реалізації.

Редакційно-видавничий відділ, який включає в себе редакційний та комп'ютерний сектори, пропонує для Вас:

• Набір, редагування, коректуру тексту
  • Верстка та розробка оригінал-макету
  • Підготовка оригінал-макету з урахуванням особливостей способу друку
  • Переклад (російсько-український)
  • Сканування фото та рисунків
  • Підбір фотозображень (на базі фотобанку)
  • Присвоєння ISBN та класифікаційних індексів (УДК, ББК)
  • Надання грифів Методичної ради НТУУ «КПІ» та Міністерства освіти і науки України.

Ми чекаємо на Вас!

Навчально-поліграфічна лабораторія поділяється на сектори офсетного друку, ризографії та брошурувально-палітурний. Висококваліфіковані фахівці-друкарі та палітурники якісно підготують продукцію від бланочної до високохудожньої відповідно до Ваших побажань та можливостей.

Ми пропонуємо Вам:

• Одно- та повнокольоровий друк Вашого видання
  • Обкладинки на любий смак (лакування; різнокольорове, в т.ч. золоте та сріблясте тиснення)
  • Брошурування, клейове скріплення, шиття на скобу
  • Оправлення (палітурка) дисертацій, дипломів, рефератів, курсових робіт та ін.
  • Ламінування

В зручний для Вас термін ВПК «Політехніка» виготовить книжки, жуpнали, автореферати, газeти, буклeти, бpошуpи, листiвки, бланки, плакати, залікові книжки, перепустки, картки студента, папки, вiзитки тощо.

Не марнуйте часу!

Відповісти на запитання: «Що видано останнім часом в Україні? Чи є вже література з такої тематики? Скільки коштує така книга?» зможуть фахівці відділу маркетингу та реалізації.

Вийшло друком Ваше власне видання. Що далі ? Ви можете його забрати собі і самі зайнятися розповсюдженням або цим можемо зайнятися ми. Розповсюдження книжкової продукції ведеться через роздрібні торгові точки: магазин «Технічна книга» в 15 корпусі та книжковий магазин в 1 корпусі «КПІ» та за безготівковим розрахунком. Завдяки нашій багаторічній та успішній співпраці з бібліотеками, книгарнями, книготорговельними організаціями, Ви не будете витрачати свій дорогоцінний час на телефонування і написання листів своїм колегам в інші міста, але досягнете своєї мети – про Вашу книгу знають, її читають, по ній вчаться. А Ви повертаєте свої кошти, не докладаючи ніяких зусиль.

Ми пропонуємо більше ніж 700 найменувань навчальної та методичної літератури викладачів НТУУ «КПІ» та інших навчальних закладів, провідних видавництв країни.

З питань замовлення та придбання необхідних Вам видань, прайсів, каталогів, організації зустрічей з авторами, представниками видавництва, з освітянами звертайтеся до нас.

Оптовим покупцям пропонуємо гнучку систему ЗНИЖОК!.

Якщо Ви як автор готові до співпраці з нами, Вам необхідно знати: Вимоги до рукопису, що подається автором до ВПК «Політехніка».

Нас можна знайти:
НТУУ «КПІ» ВПІ, ВПК «Політехніка»,
03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 15 (корпус приймальної комісії).
Тел.: (044) 454-96-40, 454-96-41, 241-66-64
Факс: (044) 241-68-78