Головна Поліграф
29 | 06 | 2017
Газета «Поліграф» PDF Друк
Неділя, 28 березня 2010, 22:24

«Поліграф» – студентська газета, що висвітлює ключові події та проблеми інституту, розрахована на активного і небайдужого читача не тільки з ВПІ, а і з усього університету.

Газета видається студентами Видавничо-поліграфічного інституту вже 10-й рік поспіль.

Це видання, яке живе зі студентством, пише про нове і цікаве для нього, те, що хвилює його і впливає на його життя.

Газета Поліграф – це платформа для творчого самовираження студентів, а також для того, щоб отримувати безцінний досвід, який знадобиться в подальшій роботі в будь-якому творчому колективі. До речі, тут можна навчитися професійно працювати з інформацією, верстати та готувати газету до друку.

Газета «Поліграф» – це можливість говорити і бути почутим, малювати чи фотографувати – і бути побаченим, можливість цікаво і з користю проводити вільний час. Приєднуйся!

Формат: обсяг 16 стор. А4 (205х270 мм)

Наклад: 1500 прим.

Розповсюджується безкоштовно у навчальному корпусі № 8, вул. Янгеля, 1/37

Контакти:

Сайт газети (з повним архівом номерів): poligraf.vpi.kiev.ua

Контактний телефон головного редактора: (093) 057-08-71