Головна Абітурієнту
Кафедри ВПІ
Факультет довузівської підготовки PDF Друк
Неділя, 28 березня 2010, 19:14

Курси призначені для поглибленої підготовки до вступу в університет учнівської та робітничої молоді в рамках Програми НТУУ «КПІ» «Майбутнє України».

Слухачами курсів можуть стати учні 11–12 класів середніх навчальних закладів, а також особи, що вже мають повну середню освіту.

Метою курсів є привести рівень знань наших абітурієнтів до вимог університетських програм. Навчання на курсах доуніверситетської підготовки забезпечує не лише високий рівень знань, але й можливість долучитися до роботи в гуртках технічної творчості, участі в творчих конкурсах, олімпіадах, стати членом Малої академії наук, ознайомитись з історією Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ», його традиціями та досягненнями, а також з основними напрямками діяльності його кафедр, лабораторій та наукових підрозділів. Завданням курсів є також здійснити ранню професійну орієнтацію слухачів з метою виявлення здібностей та обдарувань кожного з них та розробити обгрунтовані рекомендації щодо вибору ними майбутньої професії; залучити найбільш обдаровану учнівську молодь до пошукової роботи на базі провідних кафедр та лабораторій Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ "КПІ, що, зокрема, дає певні пільги при вступі до НТУУ «КПІ».

Підготовка абітурієнтів проводиться, в залежності від спеціальності, з наступних предметів:

Спеціальність: Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

• натура
  • натюрморт
  • композиція

Спеціальності:

Видавнича справа та редагування

Реклама і зв’язки з громадськістю

• українська мова та література
  • іноземна мова
  • історія України

Спеціальність: Менеджмент організацій

• математика
  • іноземна мова

Спеціальності:

Технологія друкованих видань

Комп'ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв

Технологія розробки виготовлення та оформлення паковань

Технологія електронних мультимедійних видань

Матеріали видавничо-поліграфічних виробництв

Поліграфічні машини і автоматизовані комплекси

• математика
  • фізика

Слухачам додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації факультету довузівської підготовки НТУУ «КПІ» для вступу на основі повної загальної середньої освіти до НТУУ «КПІ» для навчання на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки.

Перелік документів, що додаються до заяви про вступ на курси:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження або першої і другої сторінок паспорта;
2. 2 фотокартки розміром 3х4 см.;
3. 2 файли для документів.

Термін навчання – 6 місяців,

Форма навчання – вечірня (3 рази на тиждень з 16 до 19 год.) та заочна (2 рази на місяць по суботах з 10 до 17 год.) для спеціальності «Видавнича справа та редагування», «Реклама і зв’язки з громадськістю»).

Початок занять  – з 1 жовтня.

Для спеціальності «Образотворче мистецтво» заняття проводяться 3 рази на тиждень:в четвер, суботу з 16:30 до 19:00 та в неділю з 10:00 до 14:00.

Початок занять – з 1 вересня.

Вартість навчання складає - від 380 грн.

Організаційну та методичну роботу на курсах забезпечують:

Зигуля Світлана Миколаївна – керівник курсів;

Моргун Людмила Костянтинівна – методист;

Кузіна Ольга Юріївна – методист.

Наша адреса: 03056, м. Київ, вул. Янгеля, 1/37, (навч. корпус НТУУ «КПІ» № 8), кімн 36.

Тел.: 454-97-68.

Проїзд: метро «Політехнічний інститут», «Шулявська»

тролейбус № 5 до зупинки «Парк ім. Пушкіна».

Посмотреть на Яндекс.Картах

Графік роботи: