Головна
24 | 10 | 2019
Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ»
Ліцензування PDF Друк
Субота, 11 червня 2011, 09:27

Ліцензування діяльності кафедри видавничої справи та редагування з надання освітньої послуги у сфері вищої освіти – отримання права підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” напряму підготовки “Журналістика та інформація” спеціальності 8.03030301 “Видавнича справа та редагування”.
Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ “КПІ” підготувала комплекс документації й обґрунтування можливостей щодо ліцензування і здійснює процедуру ліцензування згідно з діючим порядком надання ліцензій.

 
Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри Видавничої справи та редагуванн ВПІ НТУУ «КПІ» PDF Друк
Вівторок, 01 квітня 2014, 23:41

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ» підготувала пакет документів та обґрунтування можливостей щодо акредитації заявленої спеціальності та здійснює процедуру згідно з порядком.У Департаменті наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки України на розгляді знаходиться акредитаційна справа  освітньо-кваліфікаційного рівня магістрів спеціальності 8.03030301 – «Видавнича справа та редагування», закріпленої за кафедрою видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ».

 
Сучасний світовий науково-технічний та освітній простір: тенденції та перспективи розвитку PDF Друк
Вівторок, 15 квітня 2014, 17:50

IMG_5274

10 квітня 2014 року викладачі та студенти кафедри організації видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження взяли участь у роботі круглого столу «Сучасний світовий науково-технічний та освітній простір: тенденції та перспективи розвитку», проведеного кафедрою міжнародної економіки Національного університету харчових технологій, проведеного в рамках наукового семінару «Інформаційна культура у сучасному світі». Організаційний комітет очолила доктор економічних наук, професор Світлана Олександрівна Гуткевич, яка розпочала круглий стіл вступним словом. З привітанням виступив начальник відділу МОН України, доктор економічних наук Юрій Сафонов.

Загалом, заявили про участь у круглому столі більше 70 науковців, викладачів, аспірантів та студентів таких вузів як НУХТ, НТУУ «КПІ», Національної академії управління, а також представники Київської духовної академії та семінарії в особі старшого помічника ректора з науково-методичної роботи, кандидата богослов’я, архімандрита Сильвестра та студентів Академії. 

Доповіді студентів 3-го та 4-го курсу Аліпова І., Завалій М., Домарецького І., Мельника А., Морозова А., які навчаються за напрямом «Менеджмент» викликали великий інтерес та дискусію.

За результатами роботи круглого столу буде виданий збірник матеріалів, а рекомендації учасників заходу будуть направлені до Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 
Критерії оцінювання творчого конкурсу при вступі на напрям підготовки «образотворче мистецтво» PDF Друк
Вівторок, 25 лютого 2014, 14:40

Творчий конкурс при вступі на напрям підготовки «Образотворче мистецтво» складається з трьох випробувальних завдань: Рисунок (натура), Живопис (натюрморт) та Композиція.

Детальніше...
 
Перша всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» PDF Друк
Вівторок, 25 березня 2014, 20:18

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.13 № 1820, з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» у 2013-2016 н.р. Проводить Олімпіаду кафедра репрографії Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 9