20 | 04 | 2019
Перспективи розвитку Видавничо-поліграфічного інституту PDF Друк
Середа, 17 лютого 2010, 20:27

Як і раніше, ВПІ продовжує зміцнювати співробітництво з виробництвом, з видавництвами і поліграфічними підприємствами: комбінатом "Преса України" , ПК "Україна", АП "Поліграфкнига", Укр-НДІСВД, районними друкарнями; Парламентським видавництвом, видавництвами "Наукова думка", "Освіта", "Веселка", редакціями газет і журналів. Крім зміцнення традиційних зв'язків, інституту започатковує і розвиває творчі зв'язки з МДУД (Москва, Росія), фірмою "Гейдельберг" (Німеччина), яка для навчальних цілей передала кафедрі МАПВ найсучасніший друкарський комплекс. Крім названих установ, ВПІ постійно підтримує зв'язок із Лейпцігською школою техніки та мистецтв, Університетом Оксфорд Брукс, з керівниками державних та приватних підприємств, з АСПОЛ, з УАВКР, з тими, для кого ми готуємо кадри.