18 | 06 | 2019
Найрозумніший PDF Друк
Четвер, 10 березня 2011, 02:03
IMG_2417З 1-го по 10-те березня студентський актив ВПІ «StudAk» перевіряв рівень ерудиції студентів першого та другого курсів. Випробовування полягало в спеціально розробленій інтелектуальній вікторині. Анкети з запитаннями (всього їх 27) роздали всім бажаючим позмагатись. Знання перевіряли в різних напрямках: перші п'ять запитань – про КПІ та ВПІ, решта – з математики, біології, географії, хімії, української та російської мов, світової літератури та історії. Згідно з рейтингом, найрозумнішою визнано групу СР-02. Перемогла студентка групи СТ-01 – Гребченко Катерина Андріївна, що відповіла на 23 з 27 пропонованих запитань. Одного балу не вистачило до перемоги ще чотирьом учасникам вікторини. Студенти, що у своїй групі набрали найбільше балів, були нагороджені грошовими преміями.