20 | 04 | 2019
«СУПЕР КУБОК СУПЕР КУБКА» PDF Друк
Вівторок, 22 лютого 2011, 01:42

IMG_8927Не виграли в перший раз? Виграємо в другий!
Протягом двох днів у столиці велася запекла боротьба між найсильнішими студентськими чоловічими командами з баскетболу. Головним призом змагань став «суперкубок» студентської профспілкової організації. Цьогорічне дійство проходило у спорткомплексі Національного університету харчових технологій.

Нагадаємо, що змагання з баскетболу серед чоловічих студентських команд на кубок СПА започатковано ще з 1999 року Правлінням Студентської профспілкової асоціації. Однак цього року вперше , було проведено додатковий суперфінал серед найсильніших чоловічих команд 2010 року. За «суперкубок» вирішили поборотися команди:

• Національного університету харчових технологій,
  • Київського національного університету технології та дизайну,
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
  • Національної академії управління.

У перший день, 21 лютого, турнір відкрила гра команд НАУ та Київського національного університету технології та дизайну. Лише одного очка не вистачило команді НАУ аби довести рахунок гри до сто очкового тріумфу. Тому маємо результат 99:74 на користь НАУ. Наступними за «суперкубок» розпочали боротьбу команди НУХТ та КПІ. Ця гра не змогла залишити байдужим жодного вболівальника політехнічного університету, так як протягом перших двох періодів команда харчових технологій виявилась не по зубах «політехнікам». Проте хлопці, завдяки настановам головного тренера, Олега Кузенкова змогли вчасно «взяти себе у руки» і показати неймовірно професійну та зібрану гру. За вміння вчасно опанувати себе перемога дісталась хлопцям КПІ, 53:74.
Наступний день став фінальним. 22 лютого у боротьбі за третє місце зійшлись команди з КНУТД та НУХТ. Гра нагадувала бойові дії з чітко продуманими стратегіями наступу, потужним захистом і шквалом емоцій вболівальників. Адже зазнати поразки ніхто не хотів. Проте по закінченню гри, результат (97:57) говорив сам за себе, таким чином 3тє місце у цьогорічному турнірі дісталось господарям турніру, команді університету харчових технологій.
Але найсмачніше ще попереду!
У фінальному двобої за звання «найсильнішого серед найсильніших» зійдуться команди Київського політехнічного інституту та Національна Академія управління. З перших хвилин гри атмосфера запеклості не полишала стіни спорткомплексу НУХТ. Адже практично протягом усього матчу різниця у рахунку була мінімальною, тим самим ще більше підігрівало бажання дізнатися ім'я переможця. Фаворит почав з'являтися лише в останній чверті гри. Із результатом 61:81 «суперкубок» супер фіналу дістався команді «Політехнік» НТУУ «Київський політехнічний інститут». Відповідно віце- переможцем стала команда НАУ. Зі слів баскетболіста команди НАУ, Сергія Аржековського, результатом команда не задоволена, серед причини програшу бачить відсутність повної самовіддачі й прагнення до перемоги, проте ідея турніру найсильніших йому до вподоби.
Переможці ж змагань, команда КПІ, з посмішкою бажає суперникам ставати сильнішими, аби ігри були запеклішими та цікавішими!

Більше фотографій можна переглянути за цим посиланням.