Головна

Майстер-класи на Ваш смак (25.03.17)

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас завітати на наш День відкритих дверей та прийняти участь у тому майстер-класі, який буде Вам до душі (кількість місць обмежена, тому РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА).

ВПІ відкриває свої двері для Вас, шановні друзі, і пропонує відвідати той майстер-клас, який максимально відповідатиме Вашій спеціальності. 

Для майбутніх фахівців із реклами та журналістики, відомий український політолог Євген Валерійович Магда проведе майстер-клас на тему "Підготовка рекламістів у сфері політреклами";

Для майбутніх графіків Цах Володимир Вікторович, Кузіна Марія Борисівна та Герук Яна В'ячеславівна розкриють таємниці "Ілюстрування художніх творів (композиція побудови)". УВАГА! З собою потрібно мати олівці та папір формату А3. За наявності творчих робіт можливе проведення консультацій із живопису, композиції та рисунку (формат і техніка виконання не обмежені);

Нарешті, майбутні студенти технічних напрямів разом з Гриценко Дмитром Сергійовичем конструюватимуть трьохвимірні моделі.

Запрошуємо Вас у суботу, 25.03.2017, завітати до 10 аудиторії 25 корпусу, який знаходиться за адресою: м. Київ, Володимирська, 7. РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЗКОВА!!

Додати коментар

Захисний код
Оновити