Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

 

Шановні студенти!


Є можливість отримання молоддю (від 14 до 35 років) премії Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові м. Києва (3000 грн) згідно з розпорядженням Київського міського голови від 14.01.2016 № 18.

За посиланнями ви маєте можливість ознайомитись зі зверненням КМДА та зразком Подання (Клопотання) на отримання даної премії. Звертаємо вашу увагу, що місце проживання претендента (реєстрація) має бути у м. Києві, а також оформлювати Подання (Клопотання) просимо так, як це робимо для іменних стипендій + до клопотання про присудження Премії додаються такі матеріали:

·         відомості про досягнення претендента (обсяг Клопотання до двох сторінок за останній календарний рік);

·         копії паспорта громадянина України (свідоцтва про народження, у разі, якщо претендент не досяг 16-річного віку) та ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків;

·         письмову згоду на обробку, використання та поширення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

·         копії документів, що підтверджують видатні досягнення претендента (копії грамот, дипломів, подяк, сертифікатів, інших відзнак та нагород).

Клопотання про присудження Премії, відомості про досягнення претендента та письмова згода на обробку, використання та поширення персональних даних оформляються державною мовою.

Важливо!  Документи просимо надати в ДНВР (31 корпус, кім. 1-07) до 09 лютого 2018 року, після даної дати документи прийматися не будуть.