Вступ до магістратури
Магістр — освітній рівень вищої освіти особи, яка на основі освітнього рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання професійних завдань та обов'язків (робіт) інноваційного характеру певного рівня професійної діяльності. Підготовка фахівців освітнього рівня магістра може здійснюватися на основі освітнього рівня спеціаліста.
Магістратура у всьому світі є другим рівнем вищої освіти. Випускники, отримуючи поглиблену спеціалізацію у своїй професійній сфері, здатні вирішувати більш складні завдання або займатися аналітичною та науково-дослідною роботою.
Для студентів-магістрантів індивідуально розробляється план науково-дослідної роботи, в якому вказані тема дисертації на звання магістра, зміст виконуваної роботи, форма підсумкової атестації, обсяг і терміни виконання.
Тривалість навчання в магістратурі за освітньо-професійною програмою складає 1 рік та 4 місяці роки. Тривалість навчання в магістратурі за освітньо-науковою програмою складає 1рік та 9 місяців років. Після успішного завершення навчання, підготовки і захисту дисертації магістрам видається диплом.
В результаті навчання в магістратурі магістр отримує наступні переваги:
- отримує поглиблені знання з питання, у своєму науковому напрямку і значний досвід науково-дослідної роботи;
- набуває досвід викладацької роботи та написання дисертацій;
- отримання ступеня магістра розширює рамки працевлаштування (практична, наукова, викладацька діяльність), а значить, підвищує і заробітну плату.
Перелік спеціальностей, за якими здійснюється набір до магістратури у ВПІ:
Спеціальність
Освітньо-професійна програма
Освітньо-наукова програма 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
061 Журналістика
Реклама і зв’язки з громадськістю Видавнича справа та редагування 133 Галузеве машинобудування
186 Видавництво та поліграфія
Технології друкованих і електронних видань
Для вступу до магістратури, потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови.
ВСТУПНИК ВВАЖАЄТЬСЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА.
Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/ – посилання на український центр оцінювання якості освіти.
Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського без виключень. Цього року можна зарахувати результаті ЄВІ 2020 та 2021 років.
Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.
Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.
Розрахунок конкурсного балу (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра на всі спеціальності розраховується за формулою:
КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,
де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника. (Детально про розрахунок конкурсного балу)
Порядок вступу до магістратури
Порядок організації та проведення вступних випробувань
Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році
Правила прийому до магістратури
Програми фахового комплексного іспиту для магістрів
Контакти відбіркової комісії ВПІ
Слідкуй за новинами на pk.kpi.ua