Вакансії*

*публікуються на мові оригіналу

Поліграфічна компанія "Міхаель Хубер" шукає спеціаліста на роботу, посада: технолог відділу флексо-фарб, без досвіду роботи:

Зараз іде пошук людини, яка би згодом, через відносно невеликий проміжок часу змогла самостійно працювати з замовниками в якості технічного спеціаліста. Флексографський друк і ротогравюра. Робота з фарбами на базі органічних розчинників, водорозчиннними продуктами і фарбами УФ – затвердження. Виключно чоловік, це не сексизм, робота пов,язана з відрядженнями, не постійні, але вони будуть. Про лояльність компанії до своїх співробітників частково може свідчити розмір добових. Розмір добових в відрядженнях по Україні на сьогодні складає 372 грн. З самого початку ніхто не очікує на якісь глибокі фахові знання. Набагато важливіше те, наскільки людина здатна сприймати нову інформацію, аналізувати і робити правильні висновки. Тому базові знання, які дають на ВПІ просто необхідні. Будемо навчати всьому, що знаємо самі. Привнесення нових ідей і підходів – вітається. Якщо говорити про аспірантуру – думаю можна буде знайти якусь дійсно цікаву тему, яка по- перше, випливає з невирішених питань практичного застосування фарб, по друге – прив’язана до сьогодення. Багато інформації на англійській мові. Це технічна, спеціалізована література, яка не потребує великого словникового запасу. Спілкування всередині hubergroup - також англійською. Ми не обговорюємо поезію, радше фах. В разі, якщо рівень знання англійської мови недостатній, компанія проводить навчання. Через три місяці курсів з іноземної мови буде проводитись співбесіда на англійській мові. В разі якщо буде помітний прогрес в знаннях, в можливостях спілкування – навчання іноземної мови продовжується, якщо прогресу немає – будемо вимушені розпрощатись. Повторююсь, але нам потрібні фахівці які здатні навчатись. Початок роботи буде пов’язаний з колористичною практикою. Людина в перші (я очікую три) місяці буде працювати в лабораторії в якості колориста. Від спеціаліста в майбутньому будуть вимагатись вміння оперувати з кольором. Не завжди під рукою буде спектрофотометр, це досить дорогий прилад. Безпорадність в колористиці тягне за собою великі втрати часу при налаштуванні нових замовлень. Особливо це стосується друку цигаркового пакування. Безпорадність в цьому питанні на виробництві недопустима. Паралельно – вивчення технології флексографського і глибокого друку. Решта питань, графік роботи, розмір з/п обговорюється при співбесіді. За 13 років роботи в компанії за власним бажання покинула роботу 2 людини, одна з яких переїхала на проживання в інше місто.

Контактна особа: Serghiy Smola Michael Huber Ukraine 9-G, Shakhterskaya Str. Kiev, Ukraine Mobile:+38(067)4451834

 
 
Посада: верстальник-дизайнер. Журнальна і рекламна продуція.
Всі питання та резюме на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
Максим.
Цікава робота, кольоропроби, дизайн.
 

Розділ вакансій на сайті поліграфії "Copy Shop"

Типографии «Капитал Друк», которая специализируется на широкоформатной и цифровой печати требуется:
печатник (график работы 9–18, 18–22),
менеджер (не полный рабочий день).
Территориально – м. Шулявская.
Контакты: 067 251 06 88 Алла Ивановна, 097 503 12 43 Александр Иванович (директор). - опубліковано 29.03.2017

ТОВ "Алтрейд" пропунує випускникам денної форми навчання ВПІ наступні посади(деталі - за посиланням):
- технолог флексографічного друку;
- інженер по обслуговуванню обладнання;
- репрограф.
 -  опубліковано 23.02.2017

Менеджер в отдел оперативной печати, ТОВ "Reef": https://www.work.ua/jobs/2553963/  - опубліковано 23.02.2017

Рекламно-производственная компания «Румес» приглашает на постоянную работу ассистента менеджера по работе с клиентами (Жен. до 30 лет) - опубліковано 01.02.2017

Рекламно-производственная компания «Румес» приглашает на постоянную работу офис-менеджера (Жен. до 27 лет) - опубліковано 02.01.2017